کتاب آموزش گرامر EPT

کتاب آموزش گرامر EPT

بدون شک یادگیری گرامر زبان انگلیسی مهمترین و شاید سخت‌ترین بخش آمادگی برای آزمون EPT باشد. اما در این مطلب قصد داریم منبعی را به شما معرفی کنیم که خیالتان را از بابت این بخش کاملا راحت کند. کتاب گرامر جامع آزمون های زبان یا فست گرامر کامل‌ترین و در عین حال کم حجم ترین منبع آموزش گرامر EPT است.

سوالات بخش گرامر EPT به چه شکل است؟

بخش دوم آزمون ای پی تی ۴۰ سوال گرامر است که از سوال ۲۶ تا ۵۰ شامل سوالات جای خالی می باشد و شما باید گزینه صحیح را انتخاب کنید. از سوال ۵۱ تا ۶۵ نیز ۴ گزینه به شما داده می شود که ۳ گزینه از نظر گرامری صحیح می باشند و بایستی یک گزینه را که دارای خطا می باشد بعنوان گزینه صحیح انتخاب کنید.

برای پاسخ دادن به سوالات گرامر ای پی تی بایستی حداقل سطح متوسط زبان انگلیسی باشید. اما نیازی هم نیست کل گرامر زبان انگلیسی را بلد باشید بلکه با دانستن یکسری مباحث و نکات براحتی می توانید به سوالات این بخش پاسخ دهید.

آموزش گرامر EPT با کتاب فست گرامر

کتاب گرامر جامع آزمون های زبان یا Fast Grammar تالیف استاد مهرداد زنگیه‌وندی مهارت های لازم برای پاسخگویی به سوالات این بخش را به زبان ساده و از پایه به شما آموزش می دهد. البته این آموزش ها کاملا کاربردی و به دور از هرگونه مطلب اضافی می باشند یعنی شما نکاتی را یاد می گیرید که در آزمون از آنها تست می آید نه اینکه گرامر عمومی زبان انگیسی!

این ویژگی باعث شده است کتاب فست گرامر بعنوان پرفروش ‌ترین منبع گرامر زبان انگلیسی در سال ۹۷ توسط انتشارات جنگل انتخاب شود.

بخش‌های کتاب Fast Grammar (گرامر جامع آزمون‌ های زبان)

☑ آموزش کامل نکات به زبان ساده در ۱۶ بخش:
این کتاب از ۱۶ بخش تشکیل شده که هر یک از آنها بر روی یکی از مباحث گرامری تمرکز می‌ کند. هر یک از بخش‌ ها، بصورت یک درس‌نامه تنظیم شده و نکات درسی به‌ همراه مثال و تست‌ های نمونه آزمون‌های مختلف به زبان بسیار ساده توضیح داده شده‌‌اند.

در این قسمت تلاش شده مهم‌ ترین نکات هر بخش با ذکر مثال و نکات تستی و سؤالات ادوار گذشتۀ آزمون‌ها با پاسخ تشریحی ارائه گردد.

☑ قسمت در آزمون:
در قسمت در آزمون انتهای هر بخش، نحوه ارزیابی از مباحث هر بخش در آزمون‌های مختلف توضیح داده شده است. در این قسمت انواع سؤالاتی که از هر بخش در آزمون‌ها مطرح می‌شود و شکل کلی گزینه‌های نادرست در سؤالات برای رد گزینه‌ها توضیح داده شده است.

☑ قسمت Sample Test:
در انتهای هر بخش، یک آزمون نمونه با پاسخ تشریحی قرار داده که شامل سؤالاتی است که در آزمون‌های زبان انگلیسی از آن مبحث بطور مکرر مطرح شده است. پاسخ‌های تشریحی این سوالات را می توانید در انتهای کتاب مطالعه کنید.

☑ آزمون‌ های جامع، تست‌ های واقعی ادوار گذشته آزمون‌ها و تست‌ های کنکورهای سراسری ادوار گذشته:
در انتهای کتاب، سؤالات آزمون‌ های ادوار گذشته از جمله کنکورهای ارشد و دکتری، آزمون‌های زبان دکتری مانند MSRT ،EPT، … با پاسخ فوق تشریحی قرار داده شده است. برای این سؤالات (حدود ۷۵۰ تست)، پاسخ‌ های کاملاً تشریحی به همراه تحلیل همۀ‌ گزینه‌ها و دلیل درستی یا نادرستی هر گزینه ارائه گردیده است.

☑ تست‌ های منتخب از مباحث پرتکرار ادوار گذشتۀ آزمون‌ های زبان دکتری MHLE ،EPT ،MSRT و … تا اسفند ۹۸
یکی از بهترین منابع تست‌های واقعی گرامر آزمون‌های زبان دکتری، همین کتاب Fast Grammar است. شما در این کتاب با جدیدترین سوالات بخش گرامر آزمون‌های مختلف آشنا می‌شوید. البته نکته حائز اهمیت وجود پاسخ‌های فوق تشریحی برای همه سوالات است طوریکه شما علاوه بر آموزش مباحث گرامر یک بانک سوالات گرامر آزمون های زبان را نیز در اختیار دارید.

☑ نکات تست‌ زنی سریع بصورت ابداعی و انحصاری
شما در این کتاب نکات تستی بسیار منحصربفردی که در هیچ منبع دیگری مشابه آن را پیدا نخواهید کرد، یاد خواهید گرفت که می‌تواند در آزمون‌های مختلف به شما در تشخیص گزینه صحیح بسیار کمک کند. بنابراین شما یک منبع بسیار جامع برای اهداف مختلف را دارید که می توانید برای یادگیری گرامر عمومی انگلیسی تا شرکت در آزمون‌های مختلف از آن بهره ببرید.

مشخصات کتاب

  • مولف: استاد مهرداد زنگیه‌وندی
  • نوبت آخرین چاپ: ویرایش دوم – چاپ دهم
  • ناشر: انتشارات جنگل
  • تیراژ: ۱۵۰۰ نسخه
  • تعداد صفحات: ۲۸۰ صفحه
  • قطع: وزیری
  • سال چاپ آخرین ویرایش: خرداد ۱۴۰۰
  • تعداد چاپ تاکنون: ۲۵۵۰۰ جلد

برای سفارش این کتاب می توانید به نزدیک ترین کتابفروشی زبان شهرتان مراجعه کنید و یا اگر بدلیل شرایط شیوع کرونا دوست ندارید بیرون بروید می توانید از طریق فروشگاه آنلاین سایت این کتاب را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرد. برای اینکار روی لینک زیر کلیک کنید:

منبع توضیحات

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *