نمره قبولی آزمون EPT در سال ۱۴۰۰ چند است

اگر می خواهید بدانید نمره آزمون EPT در سال ۱۴۰۰ چند شده است حتما ادامه این مطلب را بخوانید. «نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی EPT» دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که پیرو دستورالعمل ارزیابی جامع و حداقل نمره قابل قبول آزمون زبان انگلیسی با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور مساعدت به دانشجویان دوره دکتری تخصصی که در سال ۱۴۰۰ واجد شرایط دفاع از رساله بوده و صرفاً به دلیل عدم ارائه نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی، امکان دفاع از رساله برای آنها فراهم نشده، دستورالعمل «نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی EPT» ابلاغ شد.

نمره قبولی در آزمون EPT به ۴۸ کاهش یافت

بر اساس این دستورالعمل حداقل نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی EPT تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی غیر پزشکی (تمام ورودی‌ها) از نمره ۵۰ به ۴۸ تقلیل می‌یابد. بر این اساس دانشجویانی که دارای نمره قبولی ۴۸ هستند، می‌توانند با رعایت سایر ضوابط آموزشی و پژوهشی حداکثر تا پایان سال تحصیلی یاد شده نسبت به دفاع از رساله اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این دستورالعمل آمده است: دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل که مدرک زبان EPT آنها در نیمسال شروع به تحصیل یا در حین تحصیل دارای اعتبار بوده، مشمول این دستورالعمل می‌شوند.

همچنین، ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت‌های عربی (اشتمال) دانشگاه آزاد اسلامی از روز دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰ آغاز شده و تا ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۱ تیر ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *